• Bezpieczeństwo podczas wakacji!!!

• 30.05.2022
        • Zachęcamy Rodziców oraz Uczniów do zapoznania się z filmem edukacyjnym, który powstał w ramach akcji Edukujesz-Ratujesz.

• "Rodzina. Mając siebie – mamy tak wiele” – konkurs dla uczniów i nauczycieli

• 27.05.2022
        • W ramach realizacji pierwszego z ustalonych na obecny rok szkolny kierunków polityki oświatowej państwa,Ośrodek Rozwoju Edukacji ogłosił ogólnopolski konkurs poświęcony rodzinie pt. „Rodzina. Mając siebie- mamy tak wiele".Patronat honorowy nad wydarzeniem objął Minister Edukacji i Nauki, prof. Przemysław Czarnek.

Konkurs przeznaczony jest zarówno dla uczniów (od IV klasy SP do zakończenia szkoły ponadpodstawowej), jak i dla nauczycieli.Termin nadsyłania prac upływa 24 czerwca br. Dla laureatów przewidziano atrakcyjne, rodzinne nagrody.Zachęcam Państwa do udziału w konkursie, jak również proszę ożyczliwą zachętę skierowaną do dzieci i młodzieży.

Link do konkursu

• Filtrujemy dla Bałtyku i jego mieszkańców

• 06.05.2022
        • W ramach ogólnopolskiego konkursu ,,Filtrujemy dla Bałtyku i jego mieszkańców", klasa 4 na lekcjach techniki zrealizowała zadanie polegające na wykonaniu kreatywnej rzeźby z plastikowych butelek i innych plastikowych śmieci. Rzeźba przedstawia interpretację zdania ,, Dla czystego Bałtyku".

• 11.05.2022
        • Wszystkie dzieci, których zgłoszenia do oddziału przedszkolnego i klasy pierwszej na rok szkolny 2022/2023 wpłynęły, zostały przyjęte do szkoły.